Walentynkowy konkurs plastyczny
Spółdzielczy Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów/uczennic szkół podstawowych.
Tematem konkursu jest przedstawienie w formie plastycznej własnych pomysłów i skojarzeń na to czym jest miłość. Prace należy podpisać na odwrocie następującymi informacjami:
- imię i nazwisko autora,
- wiek autora,
- nazwę placówki,
- imię i nazwisko opiekuna.
Prace powinny być wykonane samodzielnie!
Na prace wraz z kartami zgłoszeniowymi i podpisanymi oświadczeniami czekamy do 9 lutego do godziny 20:00 w Spółdzielczym Domu Kultury.